Programul filmelor la Happy Cinema Alexandria, perioada 1-7 noiembrie

Vineri,1 Noiembrie
14:20 Salma și misterul cărții magice (dub) – Animaţie, Familie, Fantastic, Premiera, AG
14:50 Familia Addams (dub) 3D – Animaţie, Comedie, Familie, Fantastic, Horror, Normal, AG
16:20 Maleficent: Suverana Răului (dub) 3D – Aventuri, Familie, Fantastic, Normal, AG
17:10 Familia Addams 3D – Animaţie, Comedie, Familie, Fantastic, Horror, Normal, AG
18:50 Terminator: Dark Fate – Acţiune, Aventuri, SF, Premiera, N15
19:30 Maleficent: Suverana Răului 3D – Aventuri, Familie, Fantastic, Normal, AG
21:30 Terminator: Dark Fate – Acţiune, Aventuri, SF, Premiera, N15
22:00 Joker – Crimă, Dramă, Thriller, Normal, N15

Sâmbătă,2 Noiembrie
10:20 Salma și misterul cărții magice (dub) – Animaţie, Familie, Fantastic, Premiera, AG
11:00 Familia Addams (dub) 3D – Animaţie, Comedie, Familie, Fantastic, Horror, Normal, AG
12:20 Norm de la Polul Nord: O aventură urieșească (dub) – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Avanpremiera, AG
13:20 Terminator: Dark Fate – Acţiune, Aventuri, SF, Premiera, N15
14:20 Salma și misterul cărții magice (dub) – Animaţie, Familie, Fantastic, Premiera, AG
16:00 Familia Addams 3D – Animaţie, Comedie, Familie, Fantastic, Horror, Normal, AG
16:20 Maleficent: Suverana Răului (dub) 3D – Aventuri, Familie, Fantastic, Normal, AG
18:30 Maleficent: Suverana Răului 3D – Aventuri, Familie, Fantastic, Normal, AG
18:50 Terminator: Dark Fate – Acţiune, Aventuri, SF, Premiera, N15
21:00 Joker – Crimă, Dramă, Thriller, Normal, N15
21:30 Terminator: Dark Fate – Acţiune, Aventuri, SF, Premiera, N15

Duminică,3 Noiembrie
10:20 Salma și misterul cărții magice (dub) – Animaţie, Familie, Fantastic, Premiera, AG
11:00 Familia Addams (dub) 3D – Animaţie, Comedie, Familie, Fantastic, Horror, Normal, AG
12:20 Norm de la Polul Nord: O aventură urieșească (dub) – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Avanpremiera, AG
13:20 Terminator: Dark Fate – Acţiune, Aventuri, SF, Premiera, N15
14:20 Salma și misterul cărții magice (dub) – Animaţie, Familie, Fantastic, Premiera, AG
16:00 Familia Addams 3D – Animaţie, Comedie, Familie, Fantastic, Horror, Normal, AG
16:20 Maleficent: Suverana Răului (dub) 3D – Aventuri, Familie, Fantastic, Normal, AG
18:30 Maleficent: Suverana Răului 3D – Aventuri, Familie, Fantastic, Normal, AG
18:50 Terminator: Dark Fate – Acţiune, Aventuri, SF, Premiera, N15
21:00 Joker – Crimă, Dramă, Thriller, Normal, N15
21:30 Terminator: Dark Fate – Acţiune, Aventuri, SF, Premiera, N15

Luni,4 Noiembrie
14:00 Salma și misterul cărții magice (dub) – Animaţie, Familie, Fantastic, Premiera, AG
14:20 Familia Addams (dub) 3D – Animaţie, Comedie, Familie, Fantastic, Horror, Normal, AG
16:10 Maleficent: Suverana Răului (dub) 3D – Aventuri, Familie, Fantastic, Normal, AG
16:40 Familia Addams (dub) 3D – Animaţie, Comedie, Familie, Fantastic, Horror, Normal, AG
18:40 Terminator: Dark Fate – Acţiune, Aventuri, SF, Premiera, N15
19:00 Rambo: Last Blood – Acţiune, Aventuri, Thriller, Western, Normal, N15
21:10 Maleficent: Suverana Răului 3D – Aventuri, Familie, Fantastic, Normal, AG
21:30 Terminator: Dark Fate – Acţiune, Aventuri, SF, Premiera, N15

Marţi,5 Noiembrie
14:00 Salma și misterul cărții magice (dub) – Animaţie, Familie, Fantastic, Premiera, AG
14:20 Familia Addams (dub) 3D – Animaţie, Comedie, Familie, Fantastic, Horror, Normal, AG
16:10 Maleficent: Suverana Răului (dub) 3D – Aventuri, Familie, Fantastic, Normal, AG
16:40 Familia Addams (dub) 3D – Animaţie, Comedie, Familie, Fantastic, Horror, Normal, AG
18:40 Terminator: Dark Fate – Acţiune, Aventuri, SF, Premiera, N15
19:00 Rambo: Last Blood – Acţiune, Aventuri, Thriller, Western, Normal, N15
21:10 Maleficent: Suverana Răului 3D – Aventuri, Familie, Fantastic, Normal, AG
21:30 Terminator: Dark Fate – Acţiune, Aventuri, SF, Premiera, N15

Miercuri,6 Noiembrie
14:00 Salma și misterul cărții magice (dub) – Animaţie, Familie, Fantastic, Premiera, AG
14:20 Familia Addams (dub) 3D – Animaţie, Comedie, Familie, Fantastic, Horror, Normal, AG
16:10 Maleficent: Suverana Răului (dub) 3D – Aventuri, Familie, Fantastic, Normal, AG
16:40 Familia Addams (dub) 3D – Animaţie, Comedie, Familie, Fantastic, Horror, Normal, AG
18:40 Terminator: Dark Fate – Acţiune, Aventuri, SF, Premiera, N15
19:00 C’est quoi cette mamie?! – Comedie, Avanpremiera, AP12
21:10 Maleficent: Suverana Răului 3D – Aventuri, Familie, Fantastic, Normal, AG
21:30 Terminator: Dark Fate – Acţiune, Aventuri, SF, Premiera, N15

Joi,7 Noiembrie
14:00 Salma și misterul cărții magice (dub) – Animaţie, Familie, Fantastic, Premiera, AG
14:20 Familia Addams (dub) 3D – Animaţie, Comedie, Familie, Fantastic, Horror, Normal, AG
16:10 Maleficent: Suverana Răului (dub) 3D – Aventuri, Familie, Fantastic, Normal, AG
16:40 Familia Addams (dub) 3D – Animaţie, Comedie, Familie, Fantastic, Horror, Normal, AG
18:40 Terminator: Dark Fate – Acţiune, Aventuri, SF, Premiera, N15
19:00 C’est quoi cette mamie?! – Comedie, Avanpremiera, AP12
21:10 Maleficent: Suverana Răului 3D – Aventuri, Familie, Fantastic, Normal, AG
21:30 Terminator: Dark Fate – Acţiune, Aventuri, SF, Premiera, N15