Programul filmelor la Happy Cinema Alexandria

Vineri,15 Noiembrie
14:10 Norm de la Polul Nord: O aventură urieșească (dub) – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
14:30 Cenușăreasa și prințul misterios (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Familie, Fantastic, Premiera, AG
16:10 C’est quoi cette mamie?! – Comedie, Normal, AP12
16:30 Maria, Regina României – Dramă, Normal, AP12
18:30 Midway – Acţiune, Dramă, Istoric, Război, Premiera, AP12
18:50 Last Christmas – Comedie, Romantic, Dragoste, Premiera, AP12
21:00 The Grand Challenge: Le Mans ’66 – Acţiune, Biografic, Dramă, Sport, Premiera, AG
21:20 Midway – Acţiune, Dramă, Istoric, Război, Premiera, AP12

Sâmbătă,16 Noiembrie
10:10 Norm de la Polul Nord: O aventură urieșească (dub) – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
10:50 Cenușăreasa și prințul misterios (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Familie, Fantastic, Premiera, AG
12:10 Familia Addams (dub) 3D – Animaţie, Comedie, Familie, Fantastic, Horror, Normal, AG
13:00 The Grand Challenge: Le Mans ’66 – Acţiune, Biografic, Dramă, Sport, Premiera, AG
14:30 Norm de la Polul Nord: O aventură urieșească (dub) – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
16:00 Maria, Regina României – Dramă, Normal, AP12
16:30 C’est quoi cette mamie?! – Comedie, Normal, AP12
18:20 Last Christmas – Comedie, Romantic, Dragoste, Premiera, AP12
18:40 Midway – Acţiune, Dramă, Istoric, Război, Premiera, AP12
20:30 The Grand Challenge: Le Mans ’66 – Acţiune, Biografic, Dramă, Sport, Premiera, AG
21:30 Midway – Acţiune, Dramă, Istoric, Război, Premiera, AP12

Duminică,17 Noiembrie
10:10 Norm de la Polul Nord: O aventură urieșească (dub) – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
10:50 Cenușăreasa și prințul misterios (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Familie, Fantastic, Premiera, AG
12:10 Familia Addams (dub) 3D – Animaţie, Comedie, Familie, Fantastic, Horror, Normal, AG
13:00 The Grand Challenge: Le Mans ’66 – Acţiune, Biografic, Dramă, Sport, Premiera, AG
14:30 Norm de la Polul Nord: O aventură urieșească (dub) – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
16:00 Maria, Regina României – Dramă, Normal, AP12
16:30 C’est quoi cette mamie?! – Comedie, Normal, AP12
18:20 Last Christmas – Comedie, Romantic, Dragoste, Premiera, AP12
18:40 Midway – Acţiune, Dramă, Istoric, Război, Premiera, AP12
20:30 The Grand Challenge: Le Mans ’66 – Acţiune, Biografic, Dramă, Sport, Premiera, AG
21:30 Midway – Acţiune, Dramă, Istoric, Război, Premiera, AP12

Luni,18 Noiembrie
14:10 Norm de la Polul Nord: O aventură urieșească (dub) – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
15:00 Cenușăreasa și prințul misterios (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Familie, Fantastic, Premiera, AG
16:10 C’est quoi cette mamie?! – Comedie, Normal, AP12
17:00 Last Christmas – Comedie, Romantic, Dragoste, Premiera, AP12
18:20 Midway – Acţiune, Dramă, Istoric, Război, Premiera, AP12
19:10 Hustlers – Dramă, Normal, N15
21:10 Midway – Acţiune, Dramă, Istoric, Război, Premiera, AP12
21:30 The Grand Challenge: Le Mans ’66 – Acţiune, Biografic, Dramă, Sport, Premiera, AG

Marţi,19 Noiembrie
14:10 Norm de la Polul Nord: O aventură urieșească (dub) – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
15:00 Cenușăreasa și prințul misterios (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Familie, Fantastic, Premiera, AG
16:10 C’est quoi cette mamie?! – Comedie, Normal, AP12
17:00 Last Christmas – Comedie, Romantic, Dragoste, Premiera, AP12
18:20 Midway – Acţiune, Dramă, Istoric, Război, Premiera, AP12
19:10 Hustlers – Dramă, Normal, N15
21:10 Midway – Acţiune, Dramă, Istoric, Război, Premiera, AP12
21:30 The Grand Challenge: Le Mans ’66 – Acţiune, Biografic, Dramă, Sport, Premiera, AG

Miercuri,20 Noiembrie
14:00 Cenușăreasa și prințul misterios (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Familie, Fantastic, Premiera, AG
14:30 Norm de la Polul Nord: O aventură urieșească (dub) – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
16:00 Last Christmas – Comedie, Romantic, Dragoste, Premiera, AP12
16:30 C’est quoi cette mamie?! – Comedie, Normal, AP12
18:10 The Grand Challenge: Le Mans ’66 – Acţiune, Biografic, Dramă, Sport, Premiera, AG
18:40 Midway – Acţiune, Dramă, Istoric, Război, Premiera, AP12
21:10 Doctor Sleep – Horror, Thriller, Avanpremiera, N15
21:30 Midway – Acţiune, Dramă, Istoric, Război, Premiera, AP12

Joi,21 Noiembrie
14:00 Cenușăreasa și prințul misterios (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Familie, Fantastic, Premiera, AG
14:40 Norm de la Polul Nord: O aventură urieșească (dub) – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
16:00 Last Christmas – Comedie, Romantic, Dragoste, Premiera, AP12
16:40 Midway – Acţiune, Dramă, Istoric, Război, Premiera, AP12
18:10 The Grand Challenge: Le Mans ’66 – Acţiune, Biografic, Dramă, Sport, Premiera, AG
19:30 Depeche Mode: Spirits in the Forest – Concert, Premiera,
21:10 Doctor Sleep – Horror, Thriller, Avanpremiera, N15
21:40 Midway – Acţiune, Dramă, Istoric, Război, Premiera, AP12