Programul filmelor la Happy Cinema Alexandria, perioada 13-19 septembrie

Vineri,13 Septembrie
14:30 Trouble – Animaţie, Comedie, Familie, Premiera, AG
15:00 Aventură în natură (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
16:30 Trouble – Animaţie, Comedie, Familie, Premiera, AG
17:00 Angel Has Fallen  – Acţiune, Thriller, Normal, AP12
18:30 Downton Abbey – Dramă, Premiera, AP12
19:30 La Gomera – Comedie, Premiera, N15
21:00 The Goldfinch – Dramă, Premiera, N15
21:30 It Chapter Two – Horror, Thriller, Normal, N15

Sâmbătă,14 Septembrie
10:50 Princess in Wonderland – Animaţie, Avanpremiera, AG
11:30 Aventură în natură (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
12:40 Trouble – Animaţie, Comedie, Familie, Premiera, AG
13:30 It Chapter Two – Horror, Thriller, Normal, N15
14:40 Princess in Wonderland – Animaţie, Avanpremiera, AG
16:30 Trouble – Animaţie, Comedie, Familie, Premiera, AG
17:00 Angel Has Fallen  – Acţiune, Thriller, Normal, AP12
18:30 Downton Abbey – Dramă, Premiera, AP12
19:30 La Gomera – Comedie, Premiera, N15
21:00 The Goldfinch – Dramă, Premiera, N15
21:30 It Chapter Two – Horror, Thriller, Normal, N15

Duminică,15 Septembrie
10:50 Princess in Wonderland – Animaţie, Avanpremiera, AG
11:30 Aventură în natură (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
12:40 Trouble – Animaţie, Comedie, Familie, Premiera, AG
13:30 It Chapter Two – Horror, Thriller, Normal, N15
14:40 Princess in Wonderland – Animaţie, Avanpremiera, AG
16:30 Trouble – Animaţie, Comedie, Familie, Premiera, AG
17:00 Angel Has Fallen  – Acţiune, Thriller, Normal, AP12
18:30 Downton Abbey – Dramă, Premiera, AP12
19:30 La Gomera – Comedie, Premiera, N15
21:00 The Goldfinch – Dramă, Premiera, N15
21:30 It Chapter Two – Horror, Thriller, Normal, N15

Luni,16 Septembrie
13:50 Trouble – Animaţie, Comedie, Familie, Premiera, AG
14:30 Aventură în natură (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
15:50 It Chapter Two – Horror, Thriller, Normal, N15
16:30 Trouble – Animaţie, Comedie, Familie, Premiera, AG
18:30 La Gomera – Comedie, Premiera, N15
19:10 Downton Abbey – Dramă, Premiera, AP12
20:30 Once Upon a Time in Hollywood – Comedie, Dramă, Normal, N15
21:40 The Goldfinch – Dramă, Premiera, N15

Marţi,17 Septembrie
13:50 Trouble – Animaţie, Comedie, Familie, Premiera, AG
14:30 Aventură în natură (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
15:50 It Chapter Two – Horror, Thriller, Normal, N15
16:30 Trouble – Animaţie, Comedie, Familie, Premiera, AG
18:30 La Gomera – Comedie, Premiera, N15
19:10 Downton Abbey – Dramă, Premiera, AP12
20:30 Once Upon a Time in Hollywood – Comedie, Dramă, Normal, N15
21:40 The Goldfinch – Dramă, Premiera, N15

Miercuri,18 Septembrie
13:50 Princess in Wonderland – Animaţie, Avanpremiera, AG
14:40 Trouble – Animaţie, Comedie, Familie, Premiera, AG
15:30 Princess in Wonderland – Animaţie, Avanpremiera, AG
16:40 La Gomera – Comedie, Premiera, N15
17:10 Rambo: Last Blood – Acţiune, Aventuri, Thriller, Western, Avanpremiera, N15
18:40 Downton Abbey – Dramă, Premiera, AP12
19:20 Rambo: Last Blood – Acţiune, Aventuri, Thriller, Western, Avanpremiera, N15
21:10 The Goldfinch – Dramă, Premiera, N15
21:30 Rambo: Last Blood – Acţiune, Aventuri, Thriller, Western, Avanpremiera, N15

Joi,19 Septembrie
13:50 Princess in Wonderland – Animaţie, Avanpremiera, AG
14:10 Trouble – Animaţie, Comedie, Familie, Premiera, AG
15:30 Princess in Wonderland – Animaţie, Avanpremiera, AG
16:10 Downton Abbey – Dramă, Premiera, AP12
17:10 La Gomera – Comedie, Premiera, N15
18:40 Rambo: Last Blood – Acţiune, Aventuri, Thriller, Western, Avanpremiera, N15
19:10 Ad Astra – SF, Thriller, Avanpremiera, AP12
20:50 The Goldfinch – Dramă, Premiera, N15
21:30 Rambo: Last Blood – Acţiune, Aventuri, Thriller, Western, Avanpremiera, N15