Programul filmelor la Happy Cinema Alexandria în perioada 7-13 decembrie

Vineri, 7 Decembrie

12:00 Grinch (dub) 3D – Animaţie, 3D, AG
12:50 The Nutcracker and the Four Realms (dub) 3D – Aventură, 3D, AG
14:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D – Aventură, 3D, AP12
15:00 Grinch (dub) 3D – Animaţie, 3D, AG
16:50 The Nutcracker and the Four Realms 3D – Aventură, 3D, AG
17:00 Robin Hood – Acțiune, Premieră, AG
19:00 Moromeții 2 – Dramă, AG
19:30 Moromeții 2 – Dramă, AG
21:20 Mortal Engines 3D – Acțiune, 3D, Premieră, AP12
22:00 The Possession of Hannah Grace – Horror, AG

 

Sâmbătă, 8 Decembrie

10:30 Grinch (dub) 3D – Animaţie, 3D, AG
11:00 Smallfoot (dub) 3D – Animaţie, 3D, AG
12:30 Grinch (dub) 3D – Animaţie, 3D, AG
13:00 Creed II – Dramă, AP12
14:30 The Nutcracker and the Four Realms 3D – Aventură, 3D, AG
15:40 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D – Aventură, 3D, AP12
16:40 Robin Hood – Acțiune, Premieră, AG
18:30 Mortal Engines 3D – Acţiune, Premieră, AP12
19:10 Robin Hood – Acțiune, Premieră, AG
21:10 Mortal Engines 3D – Acțiune, 3D, Premieră, AP12
21:40 The Possession of Hannah Grace – Horror, AG

 

Duminică, 9 Decembrie

10:30 Grinch (dub) 3D – Animaţie, 3D, AG
11:00 Ursul păcălit de vulpe – Familie, Premieră, AG
12:30 Moromeții 2 – Dramă, AG
13:00 Creed II – Dramă, AP12
14:50 Grinch (dub) 3D – Animaţie, 3D, AG
15:40 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D – Aventură, 3D, AP12
16:50 The Nutcracker and the Four Realms 3D – Aventură, 3D, AG
18:30 Mortal Engines 3D – Acțiune, 3D, Premieră, AP12
19:00 Robin Hood – Acțiune, Premieră, AG
21:10 Mortal Engines 3D – Acțiune, 3D, Premieră, AP12

 

Luni, 10 Decembrie

12:10 Grinch (dub) 3D – Animaţie, 3D, AG
13:30 Creed II – Dramă, AP12
14:10 Moromeții 2 – Dramă, AG
16:10 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D – Aventură, 3D, AP12
16:30 The Nutcracker and the Four Realms 3D – Aventură, 3D, AG
18:40 Robin Hood – Acțiune, Premieră, AG
19:00 Johnny English lovește din nou – Acţiune, Last Chance, AP12
21:00 Mortal Engines 3D – Acțiune, 3D, Premieră, AP12
21:20 Halloween – Horror, Last Chance, IM18

 

Marţi, 11 Decembrie

12:30 Grinch (dub) 3D – Animaţie, 3D, AG
13:00 Creed II – Dramă, AP12
14:30 Moromeții 2 – Dramă, AG
15:40 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D – Aventură, 3D, AP12
16:50 The Nutcracker and the Four Realms 3D – Aventură, 3D, AG
18:30 Mortal Engines 3D – Acțiune, 3D, Premieră, AP12
19:00 Robin Hood – Acțiune, Premieră, AG
21:10 Mortal Engines 3D – Acțiune, 3D, Premieră, AP12
21:30 The Possession of Hannah Grace – Horror, AG

 

Miercuri, 12 Decembrie

12:00 Grinch (dub) 3D – Animaţie, 3D, AG
13:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D – Aventură, 3D, AP12
14:00 The Nutcracker and the Four Realms 3D – Aventură, 3D, AG
16:10 Robin Hood – Acțiune, Premieră, AG
16:30 Mortal Engines 3D – Acţiune, Premieră, AP12
18:40 Moromeții 2 – Dramă, AG
19:10 Second Act – Comedie, Avanpremieră, AP12
21:00 Robin Hood – Acțiune, Premieră, AG
21:20 Mortal Engines 3D – Acțiune, 3D, Premieră, AP12

 

Joi, 13 Decembrie

12:40 Grinch (dub) 3D – Animaţie, 3D, AG
13:20 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D – Aventură, 3D, AP12
14:40 Moromeții 2 – Dramă, AG
16:10 Mortal Engines 3D – Acţiune, Premieră, AP12
17:00 The Nutcracker and the Four Realms 3D – Aventură, 3D, AG
18:50 Second Act – Comedie, Avanpremieră, AP12
19:10 Robin Hood – Acțiune, Premieră, AG
21:00 Mortal Engines 3D – Acțiune, 3D, Premieră, AP12
21:40 The Possession of Hannah Grace – Horror, AG